השמות / השמות בכירים

מחלקת הגיוס בחברת קורן טקסט מאיישת בעלי תפקידים עבור לקוחותיה בהתאם לצרכי הלקוח ולדרישותיו.

מטרתנו הינה איוש משרות באמצעות עובדים טובים ומרוצים. לשם כך אנו פועלים לאיתור המועמדים המתאימים ביותר עבור הלקוח המציע את התפקיד המתאים ביותר עבורם. אנו בקורן טקסט לומדים לעומק על פעילויות הלקוח ומרכזים את המאמץ כבר בשלבי המיון הראשוניים, המבוצעים בהליך מהיר וקפדני, זאת מאחר והם מהווים גורם משמעותי עבור הלקוח, הן מבחינת עיתוי הקליטה והן מבחינה ההתאמה לתפקיד.

הודות למאגרי המידע האיכותיים ולחיתוכים הייחודיים המבוצעים בחברה, אנו בחברת קורן טקסט עוסקים באיתור מועמדים על מנת להגיע להשמה אופטימלית של עובדים. מתוך תפיסה כי השמה אופטימלית ויעילה חוסכת זמן וכסף ללקוח ומאפשרת הגעה יעילה יותר ליעדים.

לאחר איתור המועמדים המתאימים ביותר, אנו עורכים סדרת ראיונות אישיים עם כל מועמד במטרה לחסוך זמן יקר ללקוח ולשלוח אליו את הטובים והנכונים ביותר עבורו. המפתח לבחירה נכונה הינו ההיכרות והקשר השוטף עם הלקוח והבנת צרכיו בשילוב עם ידע בתחומי ההשמה ומאגר מועמדים גדול מדויק ומקצועי. אנו מאמינים כי אין תחליף לכך וזהו המתכון להצלחה עבור המועמד, עבור הלקוח ועבור החברה.

צוות המחלקה מלווה את הלקוח לאורך כל תהליך ההשמה , משלב הגדרת הצורך ועד שילוב העובד בחברה. שיטת עבודה זאת משלבת בין צרכי הלקוח לבין מטרותיו של העובד וקורן טקסט וכך אנו מרוויחים עובד טוב ומרוצה המבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונו של הלקוח.

הסלוגן בקורן טקסט הוא:

השרות שלנו, ההצלחה שלך – זו לא סיסמא זו דרך החיים שלנו