תיעוד הנדסי

במהלך השנים נרכש בקורן טקסט הנדסה ניסיון רב במידענות ותיעוד הנדסי בכל נושא בו נדרשת הבנה הנדסית כולל ניתוח מפרטים, מיון וסינון מידע הנדסי,כתיבת מערכי הנדסה, עדכון שרטוטים ישנים כולל המרה למידול ושרטוט עדכני. במידת הצורך ניתן ביצוע שיפורים ותיקונים הנדסיים תוך כדי ההמרה. שינויים הנדסיים במודל בשרטוט ובמסמכים נלווים, השלמה ועדכון מפרטים, עדכון מסמכים הנדסיים ותיקי ייצור.

תיעוד הנדסי הוא נדבך חשוב בשימור הידע ההנדסי המעודכן שנצבר עם השנים, בקורן טקסט הנדסה מקפידים על איכות גבוהה, הקפדה על פרטים, הדירות והתאמה למערכות ודרישות הלקוח.

לחברה ניסיון רב במידול והכנת שרטוטים עבור מתקנים קיימים- הקרוי הנדסה משוחזרת או הנדסה לאחור (Reverse Engineering (RE, ספריית רכיבים ממודלת, בהכנת תיקי ייצור או תיקי מוצר, תיקי הרכבה בתלת מימד והנדסת ייצור , הנדסת רכיבים, קטלוג הנדסי, הודעות שינוי, שרטוטים ממידול קיים או מידול ושרטוט חדש משרטוט יישן הקיים במערכת.

צוות חברת קורן טקסט הנדסה כולל הנדסאים ומהנדסים מנוסים המלווים את הלקוח ומבצעים את מגוון העבודות ההנדסיות הנלוות לפיתוח המוצר אך אינו בליבת הפיתוח, או סיוע המבוסס על תכנון קיים BTP – Build To Print. עבודות אלו יכולות לכלול שינוים הנדסיים , ביצוע שינויים במידול ובשרטוט, שינוי מסמכים הנדסיים נלווים, ביצוע שחזור הנדסי של מתקן קיים והעברתו למודל ושרטוט בפורמט לקוח.

כל היבטי ההנדסה התומכת את ליבת התכנון הינם חלק בלתי נפרד מהניסיון והידע של קורן טקסט הנדסה.