כתיבה טכנית, כתיבה שיווקית

copywriting_circle

מעל 20 שנים חברת קורן טקסט מתמחה בכתיבה טכנית ושיווקית ללקוחות מכל תחומי המשק והתעשייה. הניסיון רב השנים מאפשר מתן מענה אפקטיבי המתבסס על הבנת  צרכי הלקוח.

לכל פרויקט כתיבה טכנית נבחר הכתב המתאים ביותר לביצוע המשימה ומנהל פרויקט האחראי על התקדמות הפרויקט, הן בתכולות ותפוקות והן בלוחות הזמנים.

מחלקת הכתיבה הטכנית מספקת שירותי כתיבה טכנית תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים והתאמת  התוצרים לשינויים הנובעים מתהליכי הפיתוח. הספרות הטכנית נכתבת עבור תחומים מגוונים בשפות עברית ואנגלית והכל תוך עמידה בתקני איכות מתאימים.

כתיבה טכנית הינה שיטת כתיבה שנועדה להקל על המשתמש במוצרים טכניים שונים, על כל סוגיהם, החל ממוצרי LOW TECH (כמו מוצר פיזי) או מוצרי HIGH TECH כגון תוכנה. תפקידם של המסמכים הטכניים הוא לפשט את השימוש במוצרים על ידי הוראות משתמש שיאפשרו להתחיל לעשות שימוש במוצר בתוך זמן קצר.

הכתבים הטכניים של קורן טקסט מתחילים את ביצוע הפרויקט בכך שהם לומדים את המוצר של הלקוח ואוספים כמה שיותר מידע וחומרים שירכיבו את המסמכים הטכניים. לאחר מכן ינסח הכתב הטכני  את חוברת ההפעלה/המשתמש באופן שיאפשר למשתמש להבין בקלות את המוצר.  החוברת תיכתב על-ידי הכתב הטכני בהתאם לפורמט המועדף על הלקוח ( WORD, FRAMEMAKERועוד).

פעמים רבות, המסמך הטכני צריך לכלול בתוכו גם שרטוטים ואיורים  שתפקידם להמחיש את דרך השימוש במוצר על-ידי הוראות השימוש באופן חזותי. לשם כך, הכתב הטכני שלנו יפעל מול מחלקת ההנדסה לשילוב השרטוטים במסמך הטכני .

כתיבה טכנית הינה שיטת כתיבה שנועדה להקל על המשתמש במוצרים טכניים שונים, על כל סוגיהם, החל ממוצרי LOW TECH (כמו מוצר פיזי) או מוצרי HIGH TECH כגון תוכנה. תפקידם של המסמכים הטכניים הוא לפשט את השימוש במוצרים על ידי הוראות משתמש שיאפשרו לו להתחיל לעשות שימוש במוצר בתוך זמן קצר.

מחלקת הכתיבה הטכנית בחברת קורן-טקסט מפיקה מגוון רחב של ספרות טכנית בתחומים רבים וביניהם: תקשורת, מכשור רפואי, סייבר ,תוכנה, חומרה, תחומים ביטחוניים ועוד. למחלקה צוות מגוון של כתבים טכניים בעלי התמחויות בתחומים אלו. חלק מצוות הכתבים הטכניים בעלי סיווג ביטחוני.

מוצרי החברה בתחום הכתיבה הטכנית מגוונים וכוללים בין היתר: מדריכים למשתמש, מדריכי הפעלה, מדריכים להתקנת מערכת, On Line Help, תיקי הרכבה בפורמט מותאם לדרישת הלקוח, הוראות הרכבה מאוירות והפקות דפוס ליצירת מוצר שלם.

הסלוגן בקורן טקסט הוא:

השרות שלנו, ההצלחה שלך – זו לא סיסמא זו דרך החיים שלנו