כתיבה טכנית

כתיבה טכנית הינה שיטת כתיבה שנועדה להקל על המשתמש במוצרים טכניים שונים, על כל סוגיהם, החל ממוצרי LOW TECH (כמו מוצר פיזי) או מוצרי HIGH TECH כגון תוכנה.

כתב טכני טוב ומיומן יודע לנסח את חוברת ההפעלה או את חוברת ההנחיות למשתמש בצורה שבה המשתמש יפיק תועלת מהמידע שלפניו. מטרת הכתיבה הטכנית היא להנגיש את המוצר וליצור שימושיות גבוהה ורמת ידע טובה.

הכתבים הטכניים של קורן טקסט פועלים לפי מתודה סדורה. בביצוע פרויקט כתיבת טכנית הכתבים הטכניים לומדים את המוצר של הלקוח ואוספים כמה שיותר מידע וחומרים שמהם ירכיבו את המסמכים הטכניים.

  • לכל פרויקט כתיבה טכנית נבחר הכתב המתאים ביותר לצרכי המשימה ומנהל פרויקט שאחראי על התקדמות הפרויקט.
  • מחלקת הכתיבה הטכנית מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי תוך עמידה בלוחות זמנים והתאמה של התוצרים לשינויים הנובעים מתהליכי הפיתוח. הספרות נכתבת עבור תחומים מגוונים בשפות עברית ואנגלית והכל תוך עמידה בתקני איכות מתאימים.
  • פעמים רבות, המסמך הטכני צריך לכלול בתוכו גם שרטוטים או איורים שתפקידם להמחיש את דרך השימוש במוצר באופן חזותי. לשם כך, הכתב הטכני פועל מול מחלקת ההנדסה לשילוב השרטוטים במסמך הטכני.

מחלקת הכתיבה הטכנית בחברת קורן-טקסט מפיקה מגוון רחב של ספרות טכנית בתחומים רבים וביניהם: תקשורת, מכשור רפואי, סייבר, תוכנה, חומרה, תחומים ביטחוניים ועוד. למחלקה צוות מגוון של כתבים טכניים בעלי התמחויות בתחומים אלו, חלק מצוות הכתבים הטכניים בעלי סיווג ביטחוני.

מוצרי החברה בתחום הכתיבה הטכנית מגוונים וכוללים בין היתר: מדריכים למשתמש, מדריכי הפעלה, מדריכים להתקנת מערכת, On Line Help, תיקי הרכבה בפורמט מותאם לדרישת הלקוח, הוראות הרכבה מאוירות ועוד.

הסלוגן בקורן טקסט הוא:

השרות שלנו, ההצלחה שלך – זו לא סיסמא זו דרך החיים שלנו